Amphenol Aerospace Operations D38999/24KG16BN
D38999/24KG16BN picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24KG16BN
Brief Description
TV 16C 16#16 SKT J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24KG16BN.pdf
Availability of D38999/24KG16BN
QUANTITY
D38999/24KG16BN Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24KG16BN
Internal Part NumberEIS-D38999/24KG16BN
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24KG16BN
Related LinksD38999/, D38999/24KG16BN Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24KG16BN Details Description
Related parts for D38999/24KG16BN
SCR PHASE CONTROL 800V 16A TO-64 datasheet.pdf
RES SMD 102K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
OPTOISOLATOR 5.3KV TRIAC 6DIP datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 23 Circuit 0.325" (8.26mm) datasheet.pdf
IC 80C51 MCU 16KB FLASH 48LQFP datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
RJI CAB 4AWG 22/7 OUTDOOR 2 X IP datasheet.pdf
COMBO 5W5 M PCB R/A G50 HP ZI datasheet.pdf
381 TB PLUGGABLE PLUG WF datasheet.pdf
CAP FILM 1.2UF 10% 630VDC RAD datasheet.pdf