Amphenol Aerospace Operations D38999/24MD15AN
D38999/24MD15AN picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24MD15AN
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 10POS PIN
Datasheet Download
D38999/24MD15AN.pdf
Availability of D38999/24MD15AN
QUANTITY
D38999/24MD15AN Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24MD15AN
Internal Part NumberEIS-D38999/24MD15AN
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24MD15AN
Related LinksD38999/, D38999/24MD15AN Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24MD15AN Details Description
Related parts for D38999/24MD15AN
TRANS PREBIAS NPN/PNP SMINI6 datasheet.pdf
MOSFET N-CH 600V 2A I-PAK datasheet.pdf
IC REG BCK 1.85V 0.6A SYNC 10MLF datasheet.pdf
IC LINE RCVR 2BIT NON-INV 8SOIC datasheet.pdf
TRANS NPN 15V 0.7A SOT89-3 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 100W datasheet.pdf
CONN HOOD TOP ENTRY SZ16B M40 datasheet.pdf
CAP CER 0.22UF 25V X7R 0603 datasheet.pdf
IC SRAM 64K LOW PWR 8X8 28-SOP datasheet.pdf
LED LUXEON WARM WHITE 3000K 2SMD datasheet.pdf
SPRING TERMINAL BLOCK 12CVERT GR datasheet.pdf
FIXED IND 1.8UH 210MA 1.45 OHM datasheet.pdf