Amphenol Aerospace Operations D38999/24MD15JB-LC
D38999/24MD15JB-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24MD15JB-LC
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 15POS SKT
Datasheet Download
D38999/24MD15JB-LC.pdf
Availability of D38999/24MD15JB-LC
QUANTITY
D38999/24MD15JB-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24MD15JB-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24MD15JB-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24MD15JB-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24MD15JB-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24MD15JB-LC Details Description
Related parts for D38999/24MD15JB-LC
OSC 3.3V PROG TTL PWRDN 25PPM datasheet.pdf
FUSE GLASS 2A 250VAC 5X20MM datasheet.pdf
BERGSTIK II DR STRAIGHT RET datasheet.pdf
RES SMD 294 OHM 0.5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
RES 6.8 OHM 1/2W 5% AXIAL datasheet.pdf
IC OPAMP GP 10MHZ RRO 8SOIC datasheet.pdf
CONN RECEPTACLE HOUSING 10POS datasheet.pdf
CAP CER 470PF 2KV SL RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 300W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 150W datasheet.pdf
SERVICE KIT FOR VACUUM SEALER datasheet.pdf
RES 15.8K OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf