Amphenol Aerospace Operations D38999/24MG16HB-LC
D38999/24MG16HB-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24MG16HB-LC
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 16POS PIN
Datasheet Download
D38999/24MG16HB-LC.pdf
Availability of D38999/24MG16HB-LC
QUANTITY
D38999/24MG16HB-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24MG16HB-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24MG16HB-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24MG16HB-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24MG16HB-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24MG16HB-LC Details Description
Related parts for D38999/24MG16HB-LC
CONN RECEPT 100POS W/O POST SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS DIP .156 SLD datasheet.pdf