Amphenol Aerospace Operations D38999/24MG75BB
D38999/24MG75BB picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24MG75BB
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CTV 4C 4#8(TWIN) SKT J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24MG75BB.pdf
Availability of D38999/24MG75BB
QUANTITY
D38999/24MG75BB Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24MG75BB
Internal Part NumberEIS-D38999/24MG75BB
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24MG75BB
Related LinksD38999/, D38999/24MG75BB Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24MG75BB Details Description
Related parts for D38999/24MG75BB
RES 301K OHM 0.4W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC OP-AMP LOW-PWR HI-SPEED 8SOIC datasheet.pdf
RES SMD 102K OHM 0.05% 1/8W 0805 datasheet.pdf
MOTOR SERVO AC ABS BK OS 4KW datasheet.pdf
CAP CER 560PF 5KV R85 DISK datasheet.pdf
MP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 24POS PIN datasheet.pdf
RES 198K OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
RES 3.01M OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf