Amphenol Aerospace Operations D38999/24MH21BB
D38999/24MH21BB picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24MH21BB
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 21POS SKT
Datasheet Download
D38999/24MH21BB.pdf
Availability of D38999/24MH21BB
QUANTITY
D38999/24MH21BB Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24MH21BB
Internal Part NumberEIS-D38999/24MH21BB
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24MH21BB
Related LinksD38999/, D38999/24MH21BB Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24MH21BB Details Description
Related parts for D38999/24MH21BB
CONTACT SKT CRIMP 24-30AWG SILVR datasheet.pdf
DIODE ZENER 3.3V 500MW DO35 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 62POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CONN HEADER FPC .4MM 44POS SMD datasheet.pdf
TVS DIODE 51VWM 82.4VC P600 datasheet.pdf
FIXED IND 5.8NH 700MA 120 MOHM datasheet.pdf
CAP ARRAY 470PF 50V X7R 0612 datasheet.pdf