Amphenol Aerospace Operations D38999/24MH21PB
D38999/24MH21PB picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24MH21PB
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 21POS PIN
Datasheet Download
D38999/24MH21PB.pdf
Availability of D38999/24MH21PB
QUANTITY
D38999/24MH21PB Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24MH21PB
Internal Part NumberEIS-D38999/24MH21PB
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24MH21PB
Related LinksD38999/, D38999/24MH21PB Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24MH21PB Details Description
Related parts for D38999/24MH21PB
IGBT 430V 21A 150W TO252AA datasheet.pdf
TERM BLOCK 56-56 CONN datasheet.pdf
THYRISTOR 170V 400A SMB datasheet.pdf
IC 4BIT BINARY RIPPLE 14-DIP datasheet.pdf
CONN RCPT QD 22-18AWG LT RED datasheet.pdf
MCU 8BIT 64K FLASH 48LQFP datasheet.pdf
TVS DIODE 75VWM 121VC SMC datasheet.pdf
HEATSINK 60X60X20MM XCUT T766 datasheet.pdf
CONN PLUG 13POS STRAIGHT SCKT datasheet.pdf
HV TOOLING HV 8MM CONTACT datasheet.pdf