Amphenol Aerospace Operations D38999/24MJ19SA-LC
D38999/24MJ19SA-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24MJ19SA-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 19POS SKT
Datasheet Download
D38999/24MJ19SA-LC.pdf
Availability of D38999/24MJ19SA-LC
QUANTITY
D38999/24MJ19SA-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24MJ19SA-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24MJ19SA-LC
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24MJ19SA-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24MJ19SA-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24MJ19SA-LC Details Description
Related parts for D38999/24MJ19SA-LC
DIODE ZENER 6.2V 200MW SOD323 datasheet.pdf
RES SMD 1.69K OHM 1% 1/10W 0402 datasheet.pdf
IC OPAMP GP 60MHZ RRO 16SSOP datasheet.pdf
SENSOR 1500PSI 7/16-20-2B 4.5V datasheet.pdf
CONN HEADER STR DL 40PS GOLD SMD datasheet.pdf
RES SMD 499 OHM 0.1% 1/8W 1206 datasheet.pdf
CONN RCPT 5POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf
CAP CER 5.8PF 25V R2H 0201 datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X15MM XCUT T412 datasheet.pdf
15000UF 50V 64X105 85C ST datasheet.pdf