Amphenol Aerospace Operations D38999/24MJ24AB
D38999/24MJ24AB picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24MJ24AB
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 24POS PIN
Datasheet Download
D38999/24MJ24AB.pdf
Availability of D38999/24MJ24AB
QUANTITY
D38999/24MJ24AB Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24MJ24AB
Internal Part NumberEIS-D38999/24MJ24AB
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24MJ24AB
Related LinksD38999/, D38999/24MJ24AB Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24MJ24AB Details Description
Related parts for D38999/24MJ24AB
IC MPU 16-BIT 5V 16MHZ 80-QFP datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 2A 125V datasheet.pdf
RES SMD 7.87K OHM 0.1% 0.4W 2010 datasheet.pdf
IC CLK BUFFER 2:4 650MHZ 20TSSOP datasheet.pdf
CONN HEADER 6POS VERT TIN T/H datasheet.pdf
RES 330 OHM 1/2W 5% AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 75W datasheet.pdf
CONN PLUG 5POS INLINE PIN datasheet.pdf
CONN INLINE PLUG 19SKT CRIMP datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 8POS GOLD datasheet.pdf
RES SMD 121 OHM 1% 1/2W 0805 datasheet.pdf