Amphenol Aerospace Operations D38999/24MJ7PC
D38999/24MJ7PC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24MJ7PC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CTV 99C MIXED TWIN PIN J/N RE
Datasheet Download
D38999/24MJ7PC.pdf
Availability of D38999/24MJ7PC
QUANTITY
D38999/24MJ7PC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24MJ7PC
Internal Part NumberEIS-D38999/24MJ7PC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24MJ7PC
Related LinksD38999/, D38999/24MJ7PC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24MJ7PC Details Description
Related parts for D38999/24MJ7PC
RES SMD 23.7KOHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
RES ARRAY 4 RES 2.4K OHM 1206 datasheet.pdf
LENS CMC SMOOTH SPOT MC-E datasheet.pdf
CONN RCPT 41POS INLINE PIN datasheet.pdf
CONN FFC BOTTOM 10POS 0.50MM R/A datasheet.pdf
CONN MOD JACK 6P4C R/A UNSHLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS .100" datasheet.pdf
IC ATTENUATOR DC-6GHZ 16SMD datasheet.pdf
STRIPPER REAR datasheet.pdf
ENC DISC40NF NEMA1 6P BLK datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 7POS SKT datasheet.pdf