Amphenol Aerospace Operations D38999/24TB5JN-LC
D38999/24TB5JN-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24TB5JN-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 5C 5#20 SKT J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24TB5JN-LC.pdf
Availability of D38999/24TB5JN-LC
QUANTITY
D38999/24TB5JN-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24TB5JN-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24TB5JN-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24TB5JN-LC
Related LinksD38999/2, D38999/24TB5JN-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24TB5JN-LC Details Description
Related parts for D38999/24TB5JN-LC
RES SMD 0.024 OHM 2% 1/2W 1206 datasheet.pdf
PANEL FRONT 29.7X19X0.13" GREY datasheet.pdf
IC HDMI ESD PROT 28DSBGA datasheet.pdf
CAP TANT 270UF 4V 10% 2917 datasheet.pdf
FIXED IND 270UH 68MA 12 OHM TH datasheet.pdf