Amphenol Aerospace Operations D38999/24TC98PA-LC
D38999/24TC98PA-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24TC98PA-LC
Brief Description
TV 10C 10#20 PIN J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24TC98PA-LC.pdf
Availability of D38999/24TC98PA-LC
QUANTITY
D38999/24TC98PA-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24TC98PA-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24TC98PA-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24TC98PA-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24TC98PA-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24TC98PA-LC Details Description
Related parts for D38999/24TC98PA-LC
OVP 24VAC/DC 0.5A datasheet.pdf
CAP CER 0.18UF 16V X7R 0805 datasheet.pdf
CONN PLUG 55POS STRAIGHT W/SKT datasheet.pdf
CONN RCPT 39POS FLANGE W/PINS datasheet.pdf
3G3_X OUTPUT AC REACTOR datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD datasheet.pdf
CONN HEADER STRT datasheet.pdf
THERM TRANS VINYL 1.50 W datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X15MM L-TAB T766 datasheet.pdf
MICRO 9C P 3" WHT FLOAT NI datasheet.pdf
CAP ALUM 10UF 20% 50V SMD datasheet.pdf
RES SMD 0.165 OHM 2W 2010 WIDE datasheet.pdf