Amphenol Aerospace Operations D38999/24TD18PN
D38999/24TD18PN picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24TD18PN
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
TV 18C 18#20 PIN J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24TD18PN.pdf
Availability of D38999/24TD18PN
QUANTITY
D38999/24TD18PN Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24TD18PN
Internal Part NumberEIS-D38999/24TD18PN
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24TD18PN
Related LinksD38999/, D38999/24TD18PN Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24TD18PN Details Description
Related parts for D38999/24TD18PN
RELAY SOFTSTOP 120V 90A AC OUT datasheet.pdf
RES SMD 2.2K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CAP CER 1000PF 100V X7R RADIAL datasheet.pdf
IC DISTRIBUTION SW 0.5A 2X2-MLF datasheet.pdf
RES 1.8K OHM 1/2W 10% AXIAL datasheet.pdf
LED XLAMP WARM WHITE 2SMD datasheet.pdf
OSC MEMS 19.44MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 25W datasheet.pdf
RES 300K OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 6.8UF 450V AXIAL datasheet.pdf
MOSFET N CH 600V 77A TO-247 datasheet.pdf
CAP CER 0.33UF 50V X8R 1206 datasheet.pdf