Amphenol Aerospace Operations D38999/24TG35AN
D38999/24TG35AN picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24TG35AN
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 79C 79#22D PIN J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24TG35AN.pdf
Availability of D38999/24TG35AN
QUANTITY
D38999/24TG35AN Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24TG35AN
Internal Part NumberEIS-D38999/24TG35AN
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24TG35AN
Related LinksD38999/, D38999/24TG35AN Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24TG35AN Details Description
Related parts for D38999/24TG35AN
IC CTRLR HOT SWAP DUAL 24-TSSOP datasheet.pdf
CONN HEADER .100" 44POS DL GOLD datasheet.pdf
IC UART SPI COMPAT 28-SOIC datasheet.pdf
CAP CER 5PF 100V NP0 0603 datasheet.pdf
RES 47.0 OHM 1/3W 5% AXIAL datasheet.pdf
RES 10.2M OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
ATTENUATOR QMA 6GHZ 50OHM 1DB datasheet.pdf
RES SMD 504 OHM 0.1% 3/4W 2512 datasheet.pdf
CAP CER 270PF 25V NP0 0603 datasheet.pdf
COPALUM R 2/0 3/8 NARROW datasheet.pdf
CAP FILM 0.024UF 5% 400VDC AXIAL datasheet.pdf