Amphenol Aerospace Operations D38999/24TG41HN
D38999/24TG41HN picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24TG41HN
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
TV 41C 41#20 PIN J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24TG41HN.pdf
Availability of D38999/24TG41HN
QUANTITY
D38999/24TG41HN Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24TG41HN
Internal Part NumberEIS-D38999/24TG41HN
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24TG41HN
Related LinksD38999/, D38999/24TG41HN Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24TG41HN Details Description
Related parts for D38999/24TG41HN
OPTOISOLATOR 5KV TRIAC 6DIP datasheet.pdf
FUSE GLASS 3A 250VAC 5X20MM datasheet.pdf
BRD SPT SNAP LOCK NYLON 3/16" datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 9 Position Free Hanging (In-Line) Solder Cup datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS R/A .100 SLD datasheet.pdf
RES 3.32K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC MPU MPC83XX 267MHZ 516BGA datasheet.pdf
CAP CER 1000PF 4KV R85 NONSTND datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 25W datasheet.pdf
OSC MEMS 19.20MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
FIXED IND 22UH 1.7A 60 MOHM TH datasheet.pdf
OSC TCXO 26.000MHZ CLIP SNWV SMD datasheet.pdf