Amphenol Aerospace Operations D38999/24TH35JN-LC
D38999/24TH35JN-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24TH35JN-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 100C 100#22D SKT J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24TH35JN-LC.pdf
Availability of D38999/24TH35JN-LC
QUANTITY
D38999/24TH35JN-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24TH35JN-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24TH35JN-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24TH35JN-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24TH35JN-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24TH35JN-LC Details Description
Related parts for D38999/24TH35JN-LC
CAP ALUM 220UF 20% 16V AXIAL datasheet.pdf
E3MC ANALOG CABLE datasheet.pdf
CONN SPLICE BUTT 20-26AWG RED datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 75W datasheet.pdf
RES 24K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT 0.15UF 20% 100V AXIAL datasheet.pdf
RES 1M OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 22PF 400VAC SL RADIAL datasheet.pdf
MULTI-PAIR 12COND 24AWG 1000' datasheet.pdf
FIXED IND 5.6NH 300MA 270 MOHM datasheet.pdf
ULTRA-FLEX FEP 30 AWG 1000 FT BU datasheet.pdf