Amphenol Aerospace Operations D38999/24TJ90AN
D38999/24TJ90AN picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24TJ90AN
Brief Description
TV 46C MIXED PIN J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24TJ90AN.pdf
Availability of D38999/24TJ90AN
QUANTITY
D38999/24TJ90AN Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24TJ90AN
Internal Part NumberEIS-D38999/24TJ90AN
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24TJ90AN
Related LinksD38999/, D38999/24TJ90AN Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24TJ90AN Details Description
Related parts for D38999/24TJ90AN
RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 120V datasheet.pdf
IC 1CH HI-SPD MOSFET DVR SOT23-5 datasheet.pdf
CONN SOCKET .4MM 20POS SMD datasheet.pdf
CAP CER 1UF 50V Y5V RADIAL datasheet.pdf
MOTOR BRUSHED DC GEAR 3.9W 24V datasheet.pdf
CAP CER 0.047UF 630V X7R 1210 datasheet.pdf
CABLE RESOLVER FOR RS17/T 50M datasheet.pdf
RES 6.65K OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
Connector Receptacle 98 Position 0.050" (1.27mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 37 Position Through Hole Solder datasheet.pdf