Amphenol Aerospace Operations D38999/24TJ90PA-LC
D38999/24TJ90PA-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24TJ90PA-LC
Brief Description
TV 46C MIXED PIN J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24TJ90PA-LC.pdf
Availability of D38999/24TJ90PA-LC
QUANTITY
D38999/24TJ90PA-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24TJ90PA-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24TJ90PA-LC
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24TJ90PA-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24TJ90PA-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24TJ90PA-LC Details Description
Related parts for D38999/24TJ90PA-LC
MOSFET N-CH 600V 13A TO-247 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
XFRMR TOROIDAL 2500VA CHAS MOUNT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 50W datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 55POS SKT datasheet.pdf
1.25MM PITCH SIL PC TAIL HORIZ datasheet.pdf
FIXED IND 33UH 380MA 760 MOHM datasheet.pdf
RES SMD 180K OHM 1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X15MM L-TAB datasheet.pdf
CAP FILM 120NF 10% 63VDC RAD datasheet.pdf