Amphenol Aerospace Operations D38999/24WD18AN IOI
D38999/24WD18AN IOI picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24WD18AN IOI
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 18POS PIN
Datasheet Download
D38999/24WD18AN IOI.pdf
Availability of D38999/24WD18AN IOI
QUANTITY
D38999/24WD18AN IOI Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24WD18AN IOI
Internal Part NumberEIS-D38999/24WD18AN IOI
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24WD18AN IOI
Related LinksD38999/24, D38999/24WD18AN IOI Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24WD18AN IOI Details Description
Related parts for D38999/24WD18AN IOI
RES SMD 1.15K OHM 1/16W 0402 datasheet.pdf
RES SMD 237 OHM 0.25% 1/16W 0402 datasheet.pdf
IC OPAMP GP 10MHZ RRO 14SOIC datasheet.pdf
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 30W datasheet.pdf
RES SMD 3K OHM 1% 0.4W 0805 datasheet.pdf
TVS DIODE 13VWM 21.5VC DO218AB datasheet.pdf
KIT EVALUATION FOR MAX16969 datasheet.pdf
CONN PLUG 48POS STRGHT W/PINS datasheet.pdf
HDM DC STACKING MODULE PF 30AU datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X20MM R-TAB datasheet.pdf
CONN RCPT 15POS BOX MNT SKT datasheet.pdf