Amphenol Aerospace Operations D38999/24ZA35BB
D38999/24ZA35BB picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24ZA35BB
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 6C 6#22D SKT J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24ZA35BB.pdf
Availability of D38999/24ZA35BB
QUANTITY
D38999/24ZA35BB Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24ZA35BB
Internal Part NumberEIS-D38999/24ZA35BB
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24ZA35BB
Related LinksD38999/, D38999/24ZA35BB Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24ZA35BB Details Description
Related parts for D38999/24ZA35BB
RES SMD 14.7 OHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 60POS R/A .125 SLD datasheet.pdf
CAP TANT 4.7UF 6.3V 20% RADIAL datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 64TQFP datasheet.pdf
Crystal 12.0000MHz 50ppm 10pF 100 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) datasheet.pdf
CAP CER 33PF 440VAC U2J RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 25W datasheet.pdf
CAP CER 0.068UF 630V X5R 1210 datasheet.pdf
CAP CER 100PF 10V X7R 01005 datasheet.pdf
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 24W datasheet.pdf