Amphenol Aerospace Operations D38999/24ZB99HB
D38999/24ZB99HB picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24ZB99HB
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
TV 7C 7#20 PIN J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24ZB99HB.pdf
Availability of D38999/24ZB99HB
QUANTITY
D38999/24ZB99HB Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24ZB99HB
Internal Part NumberEIS-D38999/24ZB99HB
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24ZB99HB
Related LinksD38999/, D38999/24ZB99HB Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24ZB99HB Details Description
Related parts for D38999/24ZB99HB
CAP CER 15PF 100V NP0 0805 datasheet.pdf
CABLE FLAT FLEX 4" 0.50MM 24POS datasheet.pdf
CABLE FLAT FLEX 9" 0.50MM 29POS datasheet.pdf
CAP TANT 150UF 10% 30V AXIAL datasheet.pdf
CBL RIBN 5COND MULTI 100' datasheet.pdf
DSUB 78POS SKT CRIMP datasheet.pdf
DIODE ZENER 12V 3W DO204AL datasheet.pdf
CONN MOD JACK 6P6C VERT UNSHLD datasheet.pdf
DIODE ZENER 800MW SMF DO219 datasheet.pdf
COUPLER 6 DB 1-4GHZ datasheet.pdf
CAP FILM 22NF 5% 400VDC RAD datasheet.pdf