Amphenol Aerospace Operations D38999/24ZC35AD
D38999/24ZC35AD picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24ZC35AD
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 22C 22#22D PIN J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24ZC35AD.pdf
Availability of D38999/24ZC35AD
QUANTITY
D38999/24ZC35AD Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24ZC35AD
Internal Part NumberEIS-D38999/24ZC35AD
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24ZC35AD
Related LinksD38999/, D38999/24ZC35AD Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24ZC35AD Details Description
Related parts for D38999/24ZC35AD
CONN HEADER .100 DUAL STR 46POS datasheet.pdf
TRANS NPN 100V 1A SOT-223 datasheet.pdf
BATTERY CLIP datasheet.pdf
IC EEPROM 64KBIT 400KHZ 8SOIJ datasheet.pdf
RES ARRAY 8 RES 3.9K OHM 16SOIC datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 75W datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 5A 120V datasheet.pdf
Connector Receptacle 58 Position 0.100" (2.54mm) Tin Through Hole, Right Angle datasheet.pdf