Amphenol Aerospace Operations D38999/24ZD5BN
D38999/24ZD5BN picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24ZD5BN
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 5C 5#16 SKT J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24ZD5BN.pdf
Availability of D38999/24ZD5BN
QUANTITY
D38999/24ZD5BN Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24ZD5BN
Internal Part NumberEIS-D38999/24ZD5BN
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24ZD5BN
Related LinksD38999/, D38999/24ZD5BN Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24ZD5BN Details Description
Related parts for D38999/24ZD5BN
TVS DIODE 30.8VWM DO204AC datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 24POS 135DEG 5MM datasheet.pdf
BERGSTRIP 0.100" HEADER datasheet.pdf
IC RECEIVER UHF 900MHZ 14-SOIC datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ 2A 10MSOP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 49.5W datasheet.pdf
CONN PLUG 11POS STRGHT W/PINS datasheet.pdf
RES SMD 200K OHM 5% 1/8W 0505 datasheet.pdf
RES 26.1K OHM 1/2W 0.5% AXIAL datasheet.pdf