Amphenol Aerospace Operations D38999/24ZD5HA-LC
D38999/24ZD5HA-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24ZD5HA-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 5C 5#16 PIN J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24ZD5HA-LC.pdf
Availability of D38999/24ZD5HA-LC
QUANTITY
D38999/24ZD5HA-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24ZD5HA-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24ZD5HA-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24ZD5HA-LC
Related LinksD38999/2, D38999/24ZD5HA-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24ZD5HA-LC Details Description
Related parts for D38999/24ZD5HA-LC
RES SMD 28 OHM 1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONN RCPT 21POS JAM NUT W/PINS datasheet.pdf
CAP CER 1000PF 10V NP0 0805 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 400W datasheet.pdf
HAN HSC FEMALE CRIMP CONT datasheet.pdf
RES 590K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HEADER 70POS .100" DL GOLD datasheet.pdf
LED YELLOW 2SMD datasheet.pdf
FML CRD EDGE .100 40POS DR LOW P datasheet.pdf
CAP CER 0.80PF 50V NP0 0603 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 100POS .100" datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf