Amphenol Aerospace Operations D38999/24ZE8AN
D38999/24ZE8AN picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24ZE8AN
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 8C 8#16 PIN J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24ZE8AN.pdf
Availability of D38999/24ZE8AN
QUANTITY
D38999/24ZE8AN Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24ZE8AN
Internal Part NumberEIS-D38999/24ZE8AN
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24ZE8AN
Related LinksD38999/, D38999/24ZE8AN Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24ZE8AN Details Description
Related parts for D38999/24ZE8AN
IC ISDN SUBSCRIB ACCESS 64MQFP datasheet.pdf
IC ADC 16BIT 200KSPS 28-SOIC datasheet.pdf
IC BUFF/DVR TRI-ST 20BIT 56TVSOP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS .156 EXTEND datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 100V 2A DO214AC datasheet.pdf
CONN CABLE CLAMP BLACK .350-.425 datasheet.pdf
RES ARRAY 2 RES 9.1K OHM 0404 datasheet.pdf
IC AFE 16BIT 70MSPS 4CH 48VQFN datasheet.pdf
RES 2.26K OHM 7W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
SENSOR PRES 100PSI DIFF 12V SIP datasheet.pdf
IC OPAMP INSTR 2.2MHZ RRO 8MSOP datasheet.pdf