Amphenol Aerospace Operations D38999/24ZJ35HB
D38999/24ZJ35HB picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24ZJ35HB
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
TV 128C 128#22D PIN J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24ZJ35HB.pdf
Availability of D38999/24ZJ35HB
QUANTITY
D38999/24ZJ35HB Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24ZJ35HB
Internal Part NumberEIS-D38999/24ZJ35HB
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24ZJ35HB
Related LinksD38999/, D38999/24ZJ35HB Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24ZJ35HB Details Description
Related parts for D38999/24ZJ35HB
CONN EDGECARD 12POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CAP CER 0.039UF 200V X7R 1210 datasheet.pdf
RES SMD 123 OHM 0.1% 0.4W 1206 datasheet.pdf
RES 1.13K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 25M OHM 5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
MARKERS datasheet.pdf
TV 22C 22#22D PIN RECP datasheet.pdf
TV 37C 37#22D PIN RECP datasheet.pdf
GT 4C 2#8,2#12 PIN PLUG datasheet.pdf
30V P-CHANNEL ENHANCEMENT MODE MOSFET IC datasheet.pdf