Amphenol Aerospace Operations D38999/24ZJ37PB
D38999/24ZJ37PB picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24ZJ37PB
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
TV 39C 39#16 PIN J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24ZJ37PB.pdf
Availability of D38999/24ZJ37PB
QUANTITY
D38999/24ZJ37PB Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24ZJ37PB
Internal Part NumberEIS-D38999/24ZJ37PB
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24ZJ37PB
Related LinksD38999/, D38999/24ZJ37PB Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24ZJ37PB Details Description
Related parts for D38999/24ZJ37PB
TERM BLOCK HDR 15POS 3.5MM datasheet.pdf
CONN DIN RECEPT 64POS VERT PCB datasheet.pdf
BATTRAX SLIC DUAL NEG 500A MS013 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 62POS .156 EXTEND datasheet.pdf
CAP CER 10000PF 1KV X7R 2220 datasheet.pdf
RES SMD 2.87 OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 75W datasheet.pdf
RES 8.35K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
FANSINK 86X52MM 5VDC datasheet.pdf
CAP CER 0.15UF 50V JB 0603 datasheet.pdf
CONN DSUB PLUG 37POS STR IDC datasheet.pdf