Amphenol Aerospace Operations D38999/24ZJ43JC-LC
D38999/24ZJ43JC-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24ZJ43JC-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 43C 23#20 20#16 SKT J/N RE
Datasheet Download
D38999/24ZJ43JC-LC.pdf
Availability of D38999/24ZJ43JC-LC
QUANTITY
D38999/24ZJ43JC-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24ZJ43JC-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24ZJ43JC-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24ZJ43JC-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24ZJ43JC-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24ZJ43JC-LC Details Description
Related parts for D38999/24ZJ43JC-LC
RES SMD 560 OHM 5% 1/10W 0402 datasheet.pdf
CONVERTR 5.0V 6.0A 18-60 VIN VER datasheet.pdf
IC FLASH 1MBIT 70NS 32PLCC datasheet.pdf
Crystal 24.0000MHz 30ppm 18pF 60 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 100W datasheet.pdf
CONN BASE BOTTOM ENTRY datasheet.pdf
RES SMD 49.9 OHM 0.1% 1/20W 0402 datasheet.pdf
RES 162K OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 2200PF 440VAC Y5U RADIAL datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 37 Position Through Hole Press-Fit datasheet.pdf