Amphenol Aerospace Operations D38999/26FD15SN-USSB3
D38999/26FD15SN-USSB3 picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26FD15SN-USSB3
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 15POS SKT
Datasheet Download
D38999/26FD15SN-USSB3.pdf
Availability of D38999/26FD15SN-USSB3
QUANTITY
D38999/26FD15SN-USSB3 Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26FD15SN-USSB3
Internal Part NumberEIS-D38999/26FD15SN-USSB3
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26FD15SN-USSB3
Related LinksD38999/26F, D38999/26FD15SN-USSB3 Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26FD15SN-USSB3 Details Description
Related parts for D38999/26FD15SN-USSB3
TRANS PNP 30V 0.1A SOT-23 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
IC TXRX RS-232 W/SHTDWN 20-TSSOP datasheet.pdf
RES CHAS MNT 3 OHM 1% 50W datasheet.pdf
FUSE GLASS 1.8A 250VAC 3AB 3AG datasheet.pdf
WIREMOUNT PLUG 14 CONTACT CLSD E datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 200W datasheet.pdf
CONN PLUG 4P INLINE PIN SLD CUP datasheet.pdf
500 TB SOC MATCH/TH/TT datasheet.pdf
OSC MEMS 100.0000MHZ LVDS SMD datasheet.pdf