Amphenol Aerospace Operations D38999/26FF32HB-LC
D38999/26FF32HB-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26FF32HB-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 32POS PIN
Datasheet Download
D38999/26FF32HB-LC.pdf
Availability of D38999/26FF32HB-LC
QUANTITY
D38999/26FF32HB-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26FF32HB-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26FF32HB-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26FF32HB-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26FF32HB-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26FF32HB-LC Details Description
Related parts for D38999/26FF32HB-LC
RES SMD 28K OHM 1% 1/20W 0201 datasheet.pdf
SENS FIBER HEAT RESIST 350DEG C datasheet.pdf
T-STRUT W/BRASS INSERT datasheet.pdf
CAP ALUM 330UF 20% 350V RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 50W datasheet.pdf
CABLE STR 3POS FEMALE/MALE 2M datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
BERGSTIK II SNGL RA datasheet.pdf
HEATSINK 50X50X10MM XCUT datasheet.pdf
CONN RCPT 3POS INLINE SKT datasheet.pdf