Amphenol Aerospace Operations D38999/26FF32JE-LC
D38999/26FF32JE-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26FF32JE-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 32POS SKT
Datasheet Download
D38999/26FF32JE-LC.pdf
Availability of D38999/26FF32JE-LC
QUANTITY
D38999/26FF32JE-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26FF32JE-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26FF32JE-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26FF32JE-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26FF32JE-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26FF32JE-LC Details Description
Related parts for D38999/26FF32JE-LC
FIXED IND 1MH 30MA 50 OHM SMD datasheet.pdf
CONN HEADER 20POS DL.05" PCB/SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 16POS .100 R/A DIP datasheet.pdf
IC BUS TRANSCVR 9BIT 24DIP datasheet.pdf
OSC XO 14.31818MHZ HCMOS SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 150W datasheet.pdf
SAFETY EDGE datasheet.pdf
CONN HOOD CPLNG BOTTOM SZB24 M25 datasheet.pdf
POWER DIVIDER LOW PROF 2.45GHZ datasheet.pdf
CAP CER 75PF 200V NP0 0805 datasheet.pdf