Amphenol Aerospace Operations D38999/26JC4JD-LC
D38999/26JC4JD-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26JC4JD-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 4POS SKT
Datasheet Download
D38999/26JC4JD-LC.pdf
Availability of D38999/26JC4JD-LC
QUANTITY
D38999/26JC4JD-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26JC4JD-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26JC4JD-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26JC4JD-LC
Related LinksD38999/2, D38999/26JC4JD-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26JC4JD-LC Details Description
Related parts for D38999/26JC4JD-LC
CIR BRKR 700MA 250VAC 80VDC datasheet.pdf
MOSFET N-CH 200V 19A I2PAK datasheet.pdf
CONN EDGECARD 26POS .100 EXTEND datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CONV DC-DC 48VIN 3A 3.3V SMD datasheet.pdf
CONN PIN CONTACT 24-28AWG datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 200W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 100W datasheet.pdf
CAP CER 100PF 100V NP0 0603 datasheet.pdf
CONN HDR 22POS 2.54MM T/H R/A datasheet.pdf
IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
CRYSTAL 37.000 MHZ 10PF SMT datasheet.pdf