Amphenol Aerospace Operations D38999/26JF32PA-LC
D38999/26JF32PA-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26JF32PA-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 32POS PIN
Datasheet Download
D38999/26JF32PA-LC.pdf
Availability of D38999/26JF32PA-LC
QUANTITY
D38999/26JF32PA-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26JF32PA-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26JF32PA-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26JF32PA-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26JF32PA-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26JF32PA-LC Details Description
Related parts for D38999/26JF32PA-LC
FUSE AUTO 35A 58VDC BLADE datasheet.pdf
CAP TANT 1.5UF 50V 10% 2812 datasheet.pdf
BOX ABS GRAY 9.5"L X 6.34"W datasheet.pdf
CONN PLUG 5POS W/PIN INLINE datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 96KB FLASH 52LQFP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 100W datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 12POS PIN datasheet.pdf
Connector Socket 17 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
XCEDE HD RIGHT 2W 6PVH 6COL WK datasheet.pdf
TERM BLOCK HEADER datasheet.pdf
CONN RCPT 4POS PNL MNT PIN datasheet.pdf
CONN RCPT 18POS FLANGE W/SKT datasheet.pdf