Amphenol Aerospace Operations D38999/26JF32SD
D38999/26JF32SD picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26JF32SD
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 32POS SKT
Datasheet Download
D38999/26JF32SD.pdf
Availability of D38999/26JF32SD
QUANTITY
D38999/26JF32SD Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26JF32SD
Internal Part NumberEIS-D38999/26JF32SD
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26JF32SD
Related LinksD38999/, D38999/26JF32SD Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26JF32SD Details Description
Related parts for D38999/26JF32SD
DUCT WIRE SLOT PVC LT GRY 6'/72" datasheet.pdf
CAP CER 2.2UF 10V X7R 1206 datasheet.pdf
RES 4.7 OHM 10W 5% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 470K OHM 5% 1W 2512 datasheet.pdf
AMP MCP 1.2 CLEAN BODY-SWS datasheet.pdf
HEAT SHRINK TUBING datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 75W datasheet.pdf
RES 28K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 22.3K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
DIODE ARRAY SCHOTTKY 15V SOT963 datasheet.pdf