Amphenol Aerospace Operations D38999/26JG11BB
D38999/26JG11BB picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26JG11BB
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 11POS SKT
Datasheet Download
D38999/26JG11BB.pdf
Availability of D38999/26JG11BB
QUANTITY
D38999/26JG11BB Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26JG11BB
Internal Part NumberEIS-D38999/26JG11BB
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26JG11BB
Related LinksD38999/, D38999/26JG11BB Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26JG11BB Details Description
Related parts for D38999/26JG11BB
HOOK-UP STRND 14AWG BLACK 50' datasheet.pdf
VARISTOR 7.1V 30A 0603 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 98POS R/A .125 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS .125 SQ WW datasheet.pdf
IC D-TYPE POS TRG SNGL 20SOIC datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 32KB FLASH 44TQFP datasheet.pdf
CONN TERM BLK 2POS 2.5MM SMD datasheet.pdf
CONV DC/DC 2W 15VIN 3.3VOUT SMD datasheet.pdf
RES 1.06M OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
16CKT MINI WIRE TRAP CONN datasheet.pdf
SENSOR PRES 150PSI ABSO 3.3V SMT datasheet.pdf