Amphenol Aerospace Operations D38999/26JG11BE
D38999/26JG11BE picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26JG11BE
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 11POS SKT
Datasheet Download
D38999/26JG11BE.pdf
Availability of D38999/26JG11BE
QUANTITY
D38999/26JG11BE Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26JG11BE
Internal Part NumberEIS-D38999/26JG11BE
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26JG11BE
Related LinksD38999/, D38999/26JG11BE Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26JG11BE Details Description
Related parts for D38999/26JG11BE
RES SMD 36K OHM 0.5% 1/16W 0402 datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 12V 850W datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 125V datasheet.pdf
CAP TANT 33UF 35V 10% 2917 datasheet.pdf
CAP CER 8.8PF 50V U2J 0402 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 500W datasheet.pdf
HEATER 45W LONG CHISEL TIP datasheet.pdf
CAP CER 7.5PF 50V NP0 0201 datasheet.pdf
LED XLAMP XH-P70 WHITE SMD datasheet.pdf
CAP FILM 20UF 5% 250VDC AXIAL datasheet.pdf