Amphenol Aerospace Operations D38999/26JG11HD
D38999/26JG11HD picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26JG11HD
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 11POS PIN
Datasheet Download
D38999/26JG11HD.pdf
Availability of D38999/26JG11HD
QUANTITY
D38999/26JG11HD Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26JG11HD
Internal Part NumberEIS-D38999/26JG11HD
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26JG11HD
Related LinksD38999/, D38999/26JG11HD Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26JG11HD Details Description
Related parts for D38999/26JG11HD
TRIMMER 20K OHM 0.1W SMD datasheet.pdf
CONN TERM BLK PCB 5.08MM 3POS OR datasheet.pdf