Amphenol Aerospace Operations D38999/26JJ24BE
D38999/26JJ24BE picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26JJ24BE
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 24POS SKT
Datasheet Download
D38999/26JJ24BE.pdf
Availability of D38999/26JJ24BE
QUANTITY
D38999/26JJ24BE Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26JJ24BE
Internal Part NumberEIS-D38999/26JJ24BE
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26JJ24BE
Related LinksD38999/, D38999/26JJ24BE Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26JJ24BE Details Description
Related parts for D38999/26JJ24BE
CBL RIBN 10COND 0.100 GRAY 100' datasheet.pdf
CONV DC/DC 1W 12VIN 3.3VOUT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 100W datasheet.pdf
FUSE CERAMIC 6.3A 600VAC 400VDC datasheet.pdf
DISPLAY 610NM ORN 1DIG 0.3" SMD datasheet.pdf
RES 243K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 15POS SKT datasheet.pdf
CAP ALUM 560UF 20% 400V SNAP datasheet.pdf