Amphenol Aerospace Operations D38999/26KC35JC-LC
D38999/26KC35JC-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26KC35JC-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 22C 22#22D SKT PLUG
Datasheet Download
D38999/26KC35JC-LC.pdf
Availability of D38999/26KC35JC-LC
QUANTITY
D38999/26KC35JC-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26KC35JC-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26KC35JC-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26KC35JC-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26KC35JC-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26KC35JC-LC Details Description
Related parts for D38999/26KC35JC-LC
IC INVERTER DUAL 4-INPUT 20SOIC datasheet.pdf
IC OPAMP GP 1MHZ 14SO datasheet.pdf
MOSFET N-CH 900V 3A TO-3PN datasheet.pdf
CARDEDGE MALE 70POS .100 T/H AU datasheet.pdf
IC FPGA 201 I/O 256BGA datasheet.pdf
CABLE FLAT FLEX .5MM 27POS .3M datasheet.pdf
CAP FILM 0.015UF 5% 1.6KVDC RAD datasheet.pdf
OSC MEMS 33.33333MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
MP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X20MM L-TAB datasheet.pdf
CAP TANT 10UF 20% 35V 2915 datasheet.pdf