Amphenol Aerospace Operations D38999/26KD15BB
D38999/26KD15BB picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26KD15BB
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 15C 14#20 1#16 SKT PLUG
Datasheet Download
D38999/26KD15BB.pdf
Availability of D38999/26KD15BB
QUANTITY
D38999/26KD15BB Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26KD15BB
Internal Part NumberEIS-D38999/26KD15BB
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26KD15BB
Related LinksD38999/, D38999/26KD15BB Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26KD15BB Details Description
Related parts for D38999/26KD15BB
IC SUPERVISOR ADJ HYSTER SOT23-5 datasheet.pdf
RES 1.8K OHM 10W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS .100 EYELET datasheet.pdf
CAP CER 3300PF 630V NP0 1808 datasheet.pdf
CONV DC/DC 5W 9-18VIN +/-05VOUT datasheet.pdf
CAP TANT 6.8UF 25V 10% 2312 datasheet.pdf
LED COOL WHITE CLEAR 5MM RND T/H datasheet.pdf
CONVERTER MINIMOD DC/DC 5.8V 25W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 200W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 25W datasheet.pdf
CONN HDR 6POS datasheet.pdf
FIXED IND 820NH 40MA 590 MOHM datasheet.pdf