Amphenol Aerospace Operations D38999/26KJ24BB
D38999/26KJ24BB picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26KJ24BB
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 24C 12#16 12#12 SKT PLUG
Datasheet Download
D38999/26KJ24BB.pdf
Availability of D38999/26KJ24BB
QUANTITY
D38999/26KJ24BB Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26KJ24BB
Internal Part NumberEIS-D38999/26KJ24BB
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26KJ24BB
Related LinksD38999/, D38999/26KJ24BB Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26KJ24BB Details Description
Related parts for D38999/26KJ24BB
RES SMD 4.53KOHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONN CARD EDGE 30POS .156 GREEN datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 75W datasheet.pdf
RES 23.7K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 24POS PIN datasheet.pdf
TVS DIODE 9VWM SOT353 datasheet.pdf
DBMD13P3SVA191A197 datasheet.pdf
EVAL BOARD HMC679LC3C datasheet.pdf
OSC MEMS 58.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf