Amphenol Aerospace Operations D38999/26KJ35HE
D38999/26KJ35HE picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26KJ35HE
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
TV 128C 128#22D PIN PLUG
Datasheet Download
D38999/26KJ35HE.pdf
Availability of D38999/26KJ35HE
QUANTITY
D38999/26KJ35HE Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26KJ35HE
Internal Part NumberEIS-D38999/26KJ35HE
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26KJ35HE
Related LinksD38999/, D38999/26KJ35HE Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26KJ35HE Details Description
Related parts for D38999/26KJ35HE
CONN N JACK STR 50 OHM SOLDER datasheet.pdf
RES SMD 2.94K OHM 1% 1/2W 1210 datasheet.pdf
FIXED IND 18NH 624MA 180 MOHM datasheet.pdf
SWITCH ROCKER 3PDT 5A 125V datasheet.pdf
IC PWR SW USB 1.5A 1CH 8MSOP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 49.5W datasheet.pdf
MOSFET N-CH 25V 35A DIRECTFET datasheet.pdf
CONN PLUG 26POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
RES 6.025K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 160UH 57MA 17 OHM TH datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 4 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
PNL MNT WHITE 5.8MM LENS NO WIRE datasheet.pdf