Amphenol Aerospace Operations D38999/26MD18BA
D38999/26MD18BA picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26MD18BA
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 18POS SKT
Datasheet Download
D38999/26MD18BA.pdf
Availability of D38999/26MD18BA
QUANTITY
D38999/26MD18BA Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26MD18BA
Internal Part NumberEIS-D38999/26MD18BA
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26MD18BA
Related LinksD38999/, D38999/26MD18BA Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26MD18BA Details Description
Related parts for D38999/26MD18BA
CONN HEADER 42POS VERT DUAL GOLD datasheet.pdf
KIT FER CHIP BLM 0603 1206 1806 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 50W datasheet.pdf
LED PMI PROMINENT GREEN datasheet.pdf
MLH ALL METAL PRESS SENSE -ATF datasheet.pdf
RES SMD 51.1K OHM 1% 1/20W 0502 datasheet.pdf
CABLE 3COND 16AWG SLATE 1000' datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X35MM L-TAB T412 datasheet.pdf
CONN RCPT 24POS PNL MNT SKT datasheet.pdf