Amphenol Aerospace Operations D38999/26MD18PA-LC
D38999/26MD18PA-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26MD18PA-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 18POS PIN
Datasheet Download
D38999/26MD18PA-LC.pdf
Availability of D38999/26MD18PA-LC
QUANTITY
D38999/26MD18PA-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26MD18PA-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26MD18PA-LC
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26MD18PA-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26MD18PA-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26MD18PA-LC Details Description
Related parts for D38999/26MD18PA-LC
OPTOISO 5KV TRANS W/BASE 6SMD datasheet.pdf
TOUCHSCREEN 12"RS-232 SIDE datasheet.pdf
IC STATIC SHFT REG 8STG 16SO datasheet.pdf
IC DC/DC CONV 8-OUTPUT 40QFN datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 6 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
RES SMD 30K OHM 5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CIR BRKR THRM 15A 200VAC 28VDC datasheet.pdf
IC REG LDO 2.8V 0.3A 6TDFN datasheet.pdf
MICRO 25C S 72" WHT FLOAT NI datasheet.pdf
508 TB SPR PLU WF DOWN datasheet.pdf
R-SHP 5MM PW NPN 1M datasheet.pdf