Amphenol Aerospace Operations D38999/26MD19SB-LC
D38999/26MD19SB-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26MD19SB-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN PLUG 19POS STRGHT W/SKT
Datasheet Download
D38999/26MD19SB-LC.pdf
Availability of D38999/26MD19SB-LC
QUANTITY
D38999/26MD19SB-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26MD19SB-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26MD19SB-LC
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26MD19SB-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26MD19SB-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26MD19SB-LC Details Description
Related parts for D38999/26MD19SB-LC
RES SMD 11.3 OHM 0.5% 1/16W 0402 datasheet.pdf
DIRECTIONAL COUPLER 942MHZ 0603 datasheet.pdf
CAP CER 68PF 150V 0606 datasheet.pdf
THERM NTC 47K OHM 5% 30 AWG RAD datasheet.pdf
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 120W datasheet.pdf
RES 2K OHM 2% 1/8W AXIAL datasheet.pdf
LED XLAMP NEUTRAL WHT 4300K 2SMD datasheet.pdf
CAP CER 0.47UF 50V Z5U RADIAL datasheet.pdf