Amphenol Aerospace Operations D38999/26MF32BN
D38999/26MF32BN picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26MF32BN
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN PLUG 32POS STRGHT W/SKT
Datasheet Download
D38999/26MF32BN.pdf
Availability of D38999/26MF32BN
QUANTITY
D38999/26MF32BN Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26MF32BN
Internal Part NumberEIS-D38999/26MF32BN
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26MF32BN
Related LinksD38999/, D38999/26MF32BN Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26MF32BN Details Description
Related parts for D38999/26MF32BN
CONN FAKRA PLUG STR 50 OHM CRIMP datasheet.pdf
RES SMD 69.8OHM 0.25% 1/10W 0603 datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 10POS STR 3.81MM datasheet.pdf
METRAL T 5X24 datasheet.pdf
CABLE FLAT FLEX 5" 0.50MM 24POS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 100W datasheet.pdf
CONN SR FEMALE 5POS BROWN datasheet.pdf
RES 11.1K OHM 1/20W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 51K OHM 1/2W 2% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 10K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 62POS .156" datasheet.pdf