Amphenol Aerospace Operations D38999/26MF32PN-LC
D38999/26MF32PN-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26MF32PN-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 32POS PIN
Datasheet Download
D38999/26MF32PN-LC.pdf
Availability of D38999/26MF32PN-LC
QUANTITY
D38999/26MF32PN-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26MF32PN-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26MF32PN-LC
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26MF32PN-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26MF32PN-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26MF32PN-LC Details Description
Related parts for D38999/26MF32PN-LC
CONN CABLE CLAMP SZ16/16S 7/8-20 datasheet.pdf
CAP FILM 1UF 10% 100VDC RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 60W datasheet.pdf
CONN RCPT 29POS JAM NUT W/PINS datasheet.pdf
IC MULTIPLEXER 8CH CMOS datasheet.pdf
MICRO 25C P 20" YEL JACKP NI datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 5A 125V datasheet.pdf
500 TB SPR CLA W/L 35D datasheet.pdf
HDM 5SMPR055F070O G datasheet.pdf
CAP FILM 2UF 10% 850V RADIAL datasheet.pdf