Amphenol Aerospace Operations D38999/26MG39HB-LC
D38999/26MG39HB-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26MG39HB-LC
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 39POS PIN
Datasheet Download
D38999/26MG39HB-LC.pdf
Availability of D38999/26MG39HB-LC
QUANTITY
D38999/26MG39HB-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26MG39HB-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26MG39HB-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26MG39HB-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26MG39HB-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26MG39HB-LC Details Description
Related parts for D38999/26MG39HB-LC
OPTOISO 7.5KV TRANS W/BASE 6DIP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
Connector Receptacle 50 Position 0.079" (2.00mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
RES SMD 105K OHM 1% 1/8W 0603 datasheet.pdf
CAP CER 120PF 100V NP0 RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 150W datasheet.pdf
RES 21K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
QIKMATE 6POS STR BRDMNT datasheet.pdf