Amphenol Aerospace Operations D38999/26MJ24JA
D38999/26MJ24JA picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26MJ24JA
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 24POS SKT
Datasheet Download
D38999/26MJ24JA.pdf
Availability of D38999/26MJ24JA
QUANTITY
D38999/26MJ24JA Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26MJ24JA
Internal Part NumberEIS-D38999/26MJ24JA
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26MJ24JA
Related LinksD38999/, D38999/26MJ24JA Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26MJ24JA Details Description
Related parts for D38999/26MJ24JA
IC FILTR 5TH ORDR LOWPASS 16SOIC datasheet.pdf
CONN RING TONGUE 22-18AWG #6 datasheet.pdf
IC EEPROM 64KBIT 20MHZ 8SOIC datasheet.pdf
CONN MOD JACK 8P8C R/A SHIELDED datasheet.pdf
CONN RCPT 114POS .025 VERT SMD datasheet.pdf
ROUND SPACER 0.125" NYLON 4.19MM datasheet.pdf
RES 4.75 OHM 1% 1W AXIAL datasheet.pdf
RES 5.62 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
LED XBD RD/ORN 615LM 87.4LM SMD datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR ROCKER datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X35MM R-TAB datasheet.pdf
30 MHz to 1000 MHz 75 ヘ Gain Block IC datasheet.pdf