Amphenol Aerospace Operations D38999/26MJ24SE-LC
D38999/26MJ24SE-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26MJ24SE-LC
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 24POS SKT
Datasheet Download
D38999/26MJ24SE-LC.pdf
Availability of D38999/26MJ24SE-LC
QUANTITY
D38999/26MJ24SE-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26MJ24SE-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26MJ24SE-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26MJ24SE-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26MJ24SE-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26MJ24SE-LC Details Description
Related parts for D38999/26MJ24SE-LC
CONN EDGECARD 60POS .156 EXTEND datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CAP ALUM 680UF 20% 160V SNAP datasheet.pdf
BEZEL SOLID PLASTIC RED 2/PACK datasheet.pdf
CAP CER 0.22UF 16V X7R 1206 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 100W datasheet.pdf
CONN HDR BKWY VERT TIN 32POS datasheet.pdf
CONDUCTOR MARKER TM 201/20 datasheet.pdf
BLZ 7.62HP/07/180LR SN BK BX datasheet.pdf
CONN FPC 68POS 0.50MM R/A datasheet.pdf
IC OSC CLOCK 25MHZ 6CLCC datasheet.pdf